Є ЩО ЗГАДАТИ ЗА ДОВГИЙ ВІК...

Дата: 15.12.2018 17:38

14 грудня свій ювілей відзначала жителька села Степанці Плисюк Ганна Дем’янівна, яка народилася і виросла в цьому селі. Ще з юних років була невиправною мрійницею, як сама призналася:  побачила  в кіно далекий край і захотілося там побувати. Так із двома своїми подругами і подалася на  край світу – на Далекий Схід, до берега Японського моря, працювала на рибокомбінаті «Тафуїн».  Там, у далекому краю і знайшла свою долю, вийшла заміж та вже разом із чоловіком повернулася до рідного села, народила та виховала двох синів, тут і пропрацювала на будівництві до пенсії. Роботу свою дуже любила. « Приходиш на об’єкт – купа цегли, а по закінченню – краса. Аж серце радіє» – згадує іменинниця своє трудове життя. Та й гості застали стареньку не в оселі –  вона потихеньку відгортала собі сніг від будинку  і аж до дороги . Така собі непосидюча жіночка! Привітати із 80-ти річчям Ганну Дем’янівну приїхали представники Степанецької ОТГ: Юлія Мітакі – заступник сільського голови та Петро Добровольський – начальник відділу ЖКГ. Бабуся за турботами навіть забула, що в неї День Народження, тож в її очах була і радість і несподіванка. Каже, що за весь свій вік, її вперше вітали від імені керівництва громади. Тож цей день став для ювілярки справжнім незабутнім святом, який прикрасили чудові квіти і теплий подарунок на згадку.