ВІДБУЛАСЬ ПІДСУМКОВА 17 СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ 2 ЗАСІДАННЯ

Дата: 23.12.2018 06:51

20 грудня цього року, в актовому залі Степанецького ліцею відбулася остання в цьому році підсумкова сесія. Окрім затвердження порядку денного, старостами та депутатами Степанецької сільської ради було заслухано звіт від використачів коштів, які протягом року Степанецька ОТГ виділяла їм для задоволення потреб своїх громадян. Напередодні сесії, представники цих організацій і установ були запрошені на бюджетну комісію, де обговорювалися подальші шляхи співпраці. Це були представники:

1.КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради – головний лікар Андрон В. Р.

2. Канівська центральна районна лікарня – головний лікар Шапошник В.С.

3.Канівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – директор Дурицький М. А.

4.Канівський ЦНАП – начальник відділу з питань надання адміністративних послуг – адміністратор Канівської районної державної адміністрації Грініченко Л.П.

5.Трудовий архів Канівського району – завідувач трудового архіву Верхогляд Н.М.

6.Канівська районна ДЮСШ «Колос» - Момро В.А.

7.Канівське управління державної казначейської служби України Черкаської області – начальник Усова С.М.

8. Канівське відділення Черкаської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області –заступник голови з проведення реорганізації Черкаської ОДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області начальника Канівського відділення Черкаської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області – Л.Л.Коробочка.

9.Служба соціального захисту – начальник служби соціального захисту населення Нечипоренко А.І.

Також перший заступник сільського голови Павло Зоренко коротко прозвітував про виконання Програми соціально-стратегічного розвитку на 2018 рік, більш детально, в січні місяці про це буде звітувати сільський голова Олександр Яременко.

Порядок денний включав в себе багато важливих питань, одне з яких про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Степанецької ОТГ на 2019 рік. Шляхом поіменного голосування всі питання були затверджені.