ПОДАРУНКИ ПІД НОВИЙ РІК

Дата: 01.01.2019 21:08

27 грудня цього року пройшли урочистості з нагоди відкриття сільського центру дозвілля в селі Горобіївка.

Для громади це справжнє свято, адже останні двадцять років у селі не було приміщення клубу.

Тепер, завдяки бюджету Степанецької ОТГ та фінансової підтримки ТОВ «НВФ "Урожай"» тут провели ремонт у старому приміщенні сільського магазину,

перетворивши його на сучасний зал засідань для зустрічей та проведення урочистостей.

Під час святкового відкриття, після перерізування червоної стрічки, сільський голова Олександр Яременко звернувся до жителів села з привітальним словом, привітав із прийдешніми святами та побажав всього самого найкращого.

Потім всіх присутніх своїм веселим та запальним співом потішив самодіяльний колектив «Кумоньки» з села Павлівка, а також місцеві колективи.

З нагоди такого свята, Олександр Яременко презентував для зручності місцевим жителям м’які стільці в подарунок від Степанецької ОТГ,

Ірина Ванникова подарувала для громади великий сучасний телевізор та відзначила матерів-героїнь,

а Володимир Братаніч - сучасну акустичну систему від БФ «Урожай громаді».

Так, завдяки усім небайдужим, новий центр дозвілля в селі, став справді сучасним та зручним.

Місцеві жителі дуже вдячні керівництву громади та добрим спонсорам за такий хороший новорічний подарунок.