НОВИЙ РІК ВЕСЕЛО ЗУСТРІЛИ ВСІ УЧНІ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 03.01.2019 15:58
Кількість переглядів: 211

По всіх освітніх закладах Степанецької ОТГ веселим новорічним дзвоном прокотилася хвиля святкових заходів.

І в школах, і в садочках діти з нетерпінням очікували того дня, коли можна співати, танцювати біля ялинки, розказувати вірші та вітати своїх друзів та вчителів зі святом.

А ще новорічні урочистості передують зимовим канікулам, тому вони такі бажані і улюблені.

Учні дуже гарно підготувалися до свята. У всіх були гарні казкові костюми, всі старанно повивчали слова пісень та віршів, розучили нові танці.

Тож веселощам не було меж. А ще всі учні нашої громади отримали солодкі подарунки від наших традиційних спонсорів, депутатів та приватних підприємців.

Із гарним настроєм, із радістю, із відчуттям чарівної новорічної казки учні та їхні батьки зустріли новий 2019 рік не тільки вдома, а і в стінах рідної школи.