Людина починається з добра

Дата: 03.01.2019 19:56

В народі існують такі слова:

«Людина починається з добра,

І з ласки, щирості й любові,

Із батьківської хати і двора,

І з теплоти, що є у кожнім слові»

Сьогодні ми говоримо про добро, доброчинність звичайних людей. Так склалося, що у нашому селі проживають одинокі люди. Така доля випала їм. Вони залишилися у чотирьох стінах сам на сам із своїми хворобами та проблемами. Допомогу у вирішенні деяких питань надає їм працівник територіального центру Цьопа Наталія Іванівна.

Наталія Іванівна народилася в селі Беркозівка. Навчалася в Беркозівській середній школі. Після закінчення школи вступила в Маслівський технікум та здобула освіту агронома. Згодом одружилася та разом з чоловіком виховали трьох синів. На даний час проживає в с. Мартинівка та працює в територіальному центрі з 2004 року.

Доброта, чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі чи в біді – це і є характером Наталії Іванівни. Чотирнадцять років вона відвідує одиноких. Кожного ранку вона приходить до стареньких. Кому води принесе, кому дров нарубає, а до кого і добрим словом обізветься. Не легка це робота. Але Наталія Іванівна з нею справляється.

Іноді бабусі жартують: «От якби молодість знала, як би ж то старість могла». Не така то легка та старість. Усі вони  з надією чекають Наталію Іванівну та радіють кожному її візиту.

Тож побажаємо Наталії Іванівні міцного здоров’я, терпіння і успіхів у її нелегкій роботі. Ми надіємося, що всі ми станемо добрішими та милосерднішими. Всім нелегко у цей скрутний час, але пам’ятаймо, що поруч є люди, яким набагато гірше.. А ми можемо хоч на крихту полегшити їхнє життя.