ЗРОБИЛИ СОБІ ПОДАРУНОК

Дата: 14.01.2019 07:08
Кількість переглядів: 267

Для Павлівської дітвори Різдвяні колядки пройшли не тільки весело, а ще й дуже продуктивно. Наколядовані кошти не пішли на цукерки та іграшки, а, завдяки правильній організації Тетяни Яременко – їхньої завідувачки сільським клубом, діти відвідали чудовий каток. Із транспортом, як завжди, допомогла юним артистам їхня покровителька Валентина Балинська.

Емоції та незабутні враження не йдуть ні в які порівняння з простими іграми дома на вулиці.

Діти дуже задоволені, а батьки вдячні цій молодій жінці, яка випробовує вже майже рік свої сили і талант на такому непростому шляху – підвищення культурного рівня на селі.

Тож побажаємо їй та її колективу творчих злетів, успіхів у всіх починаннях та ось таких приємних моментів відпочинку.