А МАТИ ПАМ'ЯТАЄ БІЛЬ ЗАВЖДИ...

Дата: 15.02.2019 18:35

15 лютого 2019 року в день тридцятої річниці виведення військ з Афганістану, працівники Мартинівського старостинського округу Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади відвідали Тертичну Віру Яківну – матір загиблого молодшого сержанта Тертичного Миколи Григоровича, воїна, який виконував свій інтернаціональний обов’язок в Демократичній республіці Афганістан .

Микола Григорович 1983 року був призваний до лав Радянської армії. Проходив військову службу в навчальному підрозділу в/ч 37469 по програмі підготовки командирів саперних відділень. Служба в навчальному центрі вимагала великої витримки, доброї фізичної підготовки, розуміння того, що сапер помиляється тільки один раз. Не зважаючи на це Микола на відмінно закінчив навчання, а 20 квітня 1984 року йому присвоїли звання молодшого сержанта. Подальшу службу Микола проходив у Афганістані.

У кінці липня 1985 року Микола загинув. Його посмертно нагороджено орденом Червоної Зірки і медаллю «За відвагу».

Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.