Обмін досвідом

Дата: 18.02.2019 15:50

Об’єднання громад не є чимось новим, за різними формами воно існує в багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні.

Громади, які об’єднуються на певній території, мають розуміти, що треба чітко і прозоро обрахувати всі прибуткові можливості, які дадуть змогу вирішувати соціальні проблеми. Для цього необхідно на етапі підготовки об’єднання звернутися за консультацією до вже утворених об’єднаних територіальних громад, особливо, якщо їх позитивний досвід достатньо відомий.

Власне для цього 13 лютого цього року в Степанецьку громаду завітали гості із Миронівського району – голова Потіцької сільської ради Музичка Людмила Анатоліївна та голова спілки АТО Миронівського району Педченко Ігор Васильович. Учасники делегації разом з представниками Степанецької ОТГ обговорили питання щодо організації роботи в новоствореній ОТГ, реалізації інвестиційних проектів, основних статей видатків бюджету громади, доцільності створення комунальних підприємств та закладів тощо.

В підсумку визначили, що найголовніша мета, яку повинно переслідувати керівництво об’єднаних громад - забезпечення належного рівня життя всіх мешканців територіальної громади.