РАЗОМ ВЕСЕЛІШЕ СВЯТКУВАТИ

Дата: 19.02.2019 10:39

День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

Цікаво і активно пройшли святкові заходи до цього дня  у школах Степанецької об’єднаної територіальної громади. У Мартинівському НВК у цей холодний лютневий день було тепло від посмішок  як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Активісти школи організували  святковий концерт для учнів старших класів. Були запрошені також і  учні Степанецького ліцею.

Вечір пройшов у форматі гри «Хто зверху». Змагалася збірна команда хлопців  (3 учасника Степанецького ліцею та 3 учасники з Мартинівського НВК) та збірна команда дівчат. Перемогу в грі здобула дружба і звичайно любов.
        Веселі конкурси розважили всіх присутніх та дали учасникам можливість проявити всі свої творчі, комунікативні вміння та ерудицію.

По завершенню гри відбулася святкова дискотека. Всім дуже сподобалася ідея проведення спільних заходів, адже це сприяє об’єднанню дітей, дарує нові знайомства та неймовірні враження.
Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих –  це свято чудес, яскравих вражень і кохання.