АКЦІЯ "ЗБЕРЕЖЕМО ПЕРВОЦВІТИ" В МАРТИНІВЦІ

Дата: 22.02.2019 10:00

Цвітіння – відповідальна пора в житті рослин і час великої уваги до них людей. Різноманітність форм, багатство фарб та ароматів зробили квіти важливим атрибутом людського буття і разом з тим – джерелом смертельної безпеки для них. Це особливо стосується ранньоквітучих рослин, або, як їх точно називають– первоцвітів.

Багато первоцвітів віднесено до числа рідкісних рослин, збір яких законодавчо обмежений, особливо якщо він ведеться з метою прибутку.  Саме тому, у лютому-березні учні Мартинівського НВК щорічно активно долучаються до Всеукраїнської акції «Первоцвіт». В рамках акції виготовляються інформаційні листівки, ведеться роз’яснювальна робота серед населення, проводиться конкурс на кращий малюнок «Краса первоцвіту», конкурс на кращий сувенір.

Метою даних конкурсів є залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів, ознайомлення з рослинами та тваринами, занесеними до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин та тварин, привернення уваги школярів до охорони ранньоквітучих рослин.