Новостворений Е-кабінет

Дата: 06.03.2019 14:11

Державна фіскальна служба об’єднала в окремий перелік сервіси для фізичних осіб

52930421_1023037347906837_8091169896865464320_nПосилання на Електронний кабінет Державної фіскальної служби, розміщено на Порталі адміністративних послуг Черкаської області в розділі «Е-сервіси» https://goo.gl/dvvUuy.

У новоствореному Е-кабінеті громадяни мають змогу скористатися такими сервісами:

– отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

– подати щорічну декларацію про майновий стан і доходи;

– отримати доступ до реєстраційних даних та даних про об’єкти оподаткування (рухоме та нерухоме майно, відомості про які надходять до ДФС з відповідних реєстрів інших державних органів);

– отримати доступ до сформованих податкових повідомлень – рішень щодо сум нарахованих податкових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю.

Новий «ЕК для громадян» спрощує і прискорює процес навігації по сервісам Електронного кабінету ДФС.

Також , фізичні особи мають змогу сплатити податки, збори, платежі, обравши на вибір одну з платіжних систем скориставшись режимом «Стан розрахунків з бюджетом».

Категорії Без рубрики

Автор статті : Прес-служба ОДА