ЮВІЛЕЙ У МАРТИНІВЦІ

Дата: 06.03.2019 14:20

Кушнірчук  Валерій  Павлович  відсвяткував   свою  ювілейну  дату, 5  березня  2019 року  йому  виповнилося 80 років . Народився Валерій  Павлович   в селі Селище  Корсунь-Шевченківського району,  що  на Черкащині . Молодим  хлопцем  в 1958  році  переїхав до с. Мартинівка.  Згодом   зустрів    нашу  місцеву   жительку  Надію,   з  якою  в парі  прожили  вже  більше  55 років. Разом  з  дружиною  виховали сина та доньку,  мають  четверо онуків та правнучку.  Вся  трудова діяльність Валерія Павловича пов’язана з роботою  на  Мартинівському цукровому  заводі,  токарем   автоколони, аж до  виходу на  заслужений  відпочинок. З поважною датою ювіляра  привітала від  імені  сільського голови Олександра Івановича Яременка  та від  себе особисто в.о. старости   Мартинівського старостинського  округу Степанецької сільської ради ОТГ Бусля  Алла  Василівна. Імениннику  від щирого серця  побажали  міцного здоров’я, мирного неба  та подарували  теплий подарунок  на згадку, за який сім’я Кушнірчуків  щиро вдячна керівництву  Степанецької сільської ради ОТГ.