УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 08.03.2019 07:15

Відповідно до ст. 14, 15 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України» та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2019 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.

Відбір пропозицій відбуватиметься за пріоритетами діяльності управління, зокрема, підтримка сімей та пропаганда сімейних цінностей.

Просимо звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій:

- реалізація проектів в районах області;

- результативність;

- мінімум 75% учасників запланованого заходу повинні бути розподілені в рівномірній пропорції представники районів області, згідно списку учасників.

- максимальна сума кошторису 10 000 грн.

Термін подання пропозицій: з 11 березня 2019 року до 11 квітня 2019 року.

Пропозиції подаються у паперовому та електронному варіанті до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, 2-й поверх, каб. 206 та на електронну адресу molod.oblast@gmail.com у трьох примірниках. Контактні телефони 063 352 76 91, 097 647 96 20.

Просимо подавати проекти пропозицій з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат. Проекти всеукраїнського рівня розглядатися не будуть.

Управління залишає за собою право коригувати фінансування проектів переможців.

Контактний номер телефону: (0472) 63 85 59.

Пакет документів для заповнення додається.

Додатки: на 16 арк. в 1 прим.

Начальник управління М. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

ДОДАТОК