Горобіївські писанки

Дата: 26.03.2019 19:59

В селі Горобіївка, за ініціативи художнього керівника Олени Анатолівни Пилипенко розпочато цикл майстер класів по традиційному розпису писанок. Діти чекали на цю подію цілий рік. І ось весна – час писати писанки. Разом з дітьми Олена Анатоліївна освоює різні напрямки і техніки у творчості, вони всі цікаві: малюнок, живопис, декоративне мистецтво. А основне - це час, проведений разом з дітьми у приємній обстановці. Діти і дорослі писали справжні писанки до Великодня. Все було по – справжньому -"живі" яйця, вогонь свічок, запах воску і "Всесвіт" у долонях писанкарів, стародавні символи, автентична музика і заспокійливий медитативний настрій.

Писали на писанках обереги,елементи природи - сонечка, квіти, вербові гілочки, тварин та інші символи весни, пробудження та радості.
А в кінці свята в. о. старости Горобіївського старостинського округу Світлана Іванівна Святун пригощала всіх учасників чаєм,цукерками та смачним печивом. Свої роботи діти подарують своїм близьким і рідним. І це так приємно - дарувати радість! Кожен, хто доторкнувся до цього магічного дійства, були дуже вдячні організаторам за творчий настрій, радість і чистоту сердець, яку учасники взяли із собою на згадку.

.