В Степанецькому ліцеї проходить природоохоронна акція «Подаруй пташкам оселю»

Дата: 01.04.2019 16:39

Сьогодні, 1квітня міжнародний день птахів. Саме до цього дня учні Степанецького ліцею підготували для братів наших менших цікаві сюрпризи. Ще до весняних канікул діти почали приносити до своїх класів різноманітні шпаківні, зроблені власноруч.

До акції долучилися учні початкової та середньої школи. Разом з батьками вони зробили 37 шпаківень, які розвісили у парку та в домашніх садках. Найактивнішими виявилися першокласники: вони підготували для шпаків 13 будиночків. Учні 2 - 4 класів змайстрували по 8 «пташиних осель». Два будиночки зробили учні 6 класу.

Школярі з великою цікавістю і бажанням поставилися до благородної справи, бо добре розуміють - повернувшись із теплих країв, шпаки матимуть новенькі оселі, де зможуть вивести пташенят і поповнити пташиний рід. Дякуємо за активну підтримку природоохоронної акції батькам.