Безоплатна правова допомога для людей, що живуть з ВІЛ\СНІД, уразливих до інфікування ВІЛ та хворих на туберкульоз

Дата: 02.04.2019 10:01

Громадська приймальня УГСПЛ на базі Черкаського правозахисного центру надає безоплатну правову допомогу з питань:

– у сферах медичного, трудового, адміністративного та кримінального права;

–порушення безперервності лікування;

– гендерної рівності та правопорушень пов’язаних з цим, а також щодо заборони катувань, нелюдського або такого, що принижує честь і гідність, поводження або покарань щодо осіб, які живуть з ВІЛ/СНІД;

– представники ключових спільнот, вразливих до ВІЛ (люди, які вживають ін’єкційні наркотики; секс-працівники; чоловіки, які мають секс з чоловіками; засуджені та колишні ув’язненні; жінки, які живуть з ВІЛ; підлітки, яких торкнулася епідемія ВІЛ);

– особам які постраждали від домашнього насильства.

Безоплатну правову допомогу можна отримати за адресою:  м. Черкаси, бульвар Шевченка 205 оф. 308

Графік прийому: середа з 09.00 до 17.00, п’ятниця з 13.00 до 18.00
Попередній запис по телефону:

Електронна адреса: pravcenterche@gmail.com

Українська Гельсінська спілка з прав людини виконує проект «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.