"Майстерня дій" переходить до дій

Дата: 03.04.2019 07:09
Кількість переглядів: 291

30 березня, на базі Степанецького ліцею, учні Степанецької громади, які брали участь у кількох семінарах «Майстерня сільських ініціатив», зі своїми тренерами Аллою Мигаль та Наталією Трамбовецькою організували зустріч із представниками громади села, вчителям та батькам. На семінарі були присутні учні Мартинівського НВК та учні Степанецького ліцею. Вони представляли макети своїх проектів: "Центр дозвілля", "Алея щастя" учнів Степанецького ліцею та "Сортування сміття", "Облаштування паркової зони для сімейного відпочинку АРТ-центр" учнів Мартинівського НВК.

На цю зустріч також були запрошені почесні гості:  Єфремцев Микола Петрович - керівник благодійного фонду "Урожай - громаді", який вислухавши ідеї учнів, пообіцяв надати посильну допомогу для реалізації їхніх проектів , Козак Ольга Дмитрівна – директор СКП «Благоустрій» та Вовчинська Наталія Миколаєвна – секретар Степанецької сільської ради ОТГ.

Учні продуктивно і цікаво попрацювали зі своїми тренерами під час вихідних та залишилися дуже задоволені проведеним часом.