В Черкасах проведуть тренінг для бізнесу та відберуть підприємців на стажування у Німеччині

Дата: 04.04.2019 11:05

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з експертами німецької програми GIZ «Готові до співпраці з Німеччиною» буде проведено Бізнес-майстерню «Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном», на якій учасники дізнаються:

• Як знайти собі бізнес-партнера в Німеччині?
  • Як підготувати цікаву бізнес-пропозицію?
  • Як ефективно вести переговори з бізнес-партнерами?
  • Як потрапити на безкоштовні бізнес-сесії в Німеччині?
  • Як трансформувати свій бізнес в умовах економіки 4.0?

Також в рамках заходу є можливість пройти співбесіду на участь у безкоштовному стажуванні в Німеччині.

Бізнес-майстерня відбудеться 11 квітня 2019 року о 10.00 год. за адресою: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36/1 (3-й поверх).

Більше інформації про програму за посиланням: https://goo.gl/eE1dis .

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/rEQc67.

Більш детальну інформацію про Бізнес-майстерню та співбесіду на участь у безкоштовних бізнес-сесіях в Німеччині можна отримати у фахівців Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації:

Вдовиченко Віти (тел. +38 097 722 02 44) та Литвина Богдана (тел. +38 097 675 55 02).

За інформацією Департаменту регіонального розвитку