ЮНІ АТЛЕТИ СТЕПАНЕЦЬКОЇ ОТГ

Дата: 07.04.2019 20:22

04 квітня 2019 року  команда легкоатлетів Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» виступила у відкритому Чемпіонаті ОСДЮСШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 - 2007, 2008 - 2009 р.н. та молодших в м. Черкаси в легкоатлетичному манежі. Програма змагань складалася з наступних видів: біг на 60 м, 200 м, 400 м, 800 м,1500 м, стрибки у довжину, штовхання ядра. В склад команди входили легкоатлети з Степанецької ОТГ учні відділення легкої атлетики: Свєчкарьова Дар’я, Шевченко Дар’я, Діденко Аліна, Палій Юлія, Писаренко Софія, Казмірчук Софія, Куцокінь Олександр та Баранов Микола (тренер Момро В.А.), Русин Валерія, Дорошенко Ірина (с.Таганча, вчитель фізичної культури Курінний Є.В.). Хочеться відмітити вдалі виступи юних легкоатлетів Степанецького ліцею у віковій категорії 2006-2007 років народження: Кравченко Дар’ю, яка на дистанції з бігу 1500 метрів посіла 4 місце, Баранова Миколу, який у змаганнях зі штовхання ядра виборов 3 місце, Писаренко Софію, яка на дистанції 800 м посіла 2 місце. Переможці та призери нагороджені медалями та дипломами обласної Федерації легкої атлетики та обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Вітаємо юних спортсменів з їхніми досягненнями, а наймолодшим учасникам - вдалих стартів та успішних виступів на змаганнях.

За інформацією Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»