СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ДО ЗДІЙСНЕННЯ МРІЙ

Дата: 11.04.2019 12:37

Нещодавно, в приміщені Степанецької сільської ради відбулася зустріч учнів освітніх закладів Степанецької ОТГ із сільським головою Олександром Яременком, Юлією Мітакі – заступником сільського голови, Ольгою Козак – директором СКП «Бдагоустрій», Миколою Єфремцевим - керівником благодійного фонду "Урожай - громаді", Володимиром Братанічем - директором АФ «Заповіт Шевченка» ТОВ «НВФ «Урожай». Діти Степанецького ліцею та КЗ «Мартинівський НВК» брали участь у серії семінарів «Майстерня сільських ініціатив» та розробили свої власні проекти. Але для того, щоб втілити їх в життя, дітям потрібна підтримка дорослих та досвідчених людей. Деякі об’єкти їхніх проектів потребують точних розрахунків та досвід справжніх спеціалістів при монтуванні, адже від цього залежить безпека людей. Ще залишаються відкритими також і фінансові питання, які діти не можуть вирішити, так як вони не мають власних коштів. Тому керівництво громади разом із представниками холдингу МХП пообіцяли учасникам проекту профінансувати їхні задуми. Тож, після цікавої бесіди, всі учасники дійшли до спільної думки: діти та дорослі разом працюють на позитивний результат та на благо розвитку нашої громади.