До Дня довкілля у Степанецькій ОТГ провели загальне прибирання

Дата: 13.04.2019 21:27

Степанецька громада починає готуватись до Великодніх свят. Як і кожного року, о цій порі, місцевою владою об’єднаної громади ініціюється загальне прибирання: «за чисте довкілля». Ця корисна для всієї ОТГ акція проходить в межах, офіційно встановленого в Україні свята – Дня довкілля, яке  щороку відзначають у третю неділю квітня.

Аби зробити громаду чистішою та навести скрізь лад, за роботу взялися працівники виконавчих органів місцевого самоврядування, галузей — освіти, культури і охорони здоров’я, також робітники підприємств та установ Степанецької ОТГ.

Така акція за чистоту довкілля пройшла у всіх населених пунктах Степанецької громади, організацією якої на місцях займались в.о. старост всіх старостинських округів ОТГ, залучивши і небайдужих місцевих жителів.

Спеціальною технікою для вивезення сміття допомагала комунальна служба громади - СКП «Благоустрій».

Прибирали скрізь: у парках, зелених зонах, узбіччях доріг, біля водойм. Також проводилася висадка і побілка дерев. Провели суботники на кладовищах, та біля братських могил.

Тож така акція, вже стала традиційною у нашій громаді, метою якої є створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища. Адже, коли чисто навколо своєї оселі, в рідному селі, то хочеться по-новому творити і робити щось корисне для всього світу.