І ЗНОВУ «РОСАВА» ПЕРЕМОГЛА

Дата: 21.04.2019 16:15

20 квітня на стадіоні Маракана села Степанці відбувся матч 1/4 фіналу Кубку Черкаської області-2019 року між командами ФК"Росава" Степанці та ФК "УТК" Паланка.
«Росава», здолавши не легкий шлях до 1/4 фіналу, на гру з минулорічними переможцями Кубку Черкаської області ФК "УТК" була налаштована лише на перемогу, що і було показано в кінцевому результаті.
Ні хто з футбольних клубів не хотів віддавати місце у півфіналі, що створювало бойову атмосферу на футбольному полі. Та вже на 18' росавці, здійснивши не відворотну атаку, занесли м'яч у ворота суперників (Максим Головко ).
Гра стала більш напруженою та нервовою і на 28' УТК міг би реалізувати пенальті, але голкіпер Росави Олексій Сорокін вгадавши кут удару вправно парирував його.
У 2му таймі, гості всіляко намагалися зрівняти рахунок, але результат залишився незмінним 1:0 на користь ФК "Росава" і вже у півфіналі степанчани зустрінуться з командою Златокрай -2017 Зотолоніського р-ну.

Півфінали відбудуться з двох матчів, відповідно, 27 квітня та 8 травня(господарі перших матчів будуть визначені за жеребкуванням).
“Наша Ряба” - “Альтаїр”
“Златокрай-2017” з “Росава”.
Щиро дякуємо відданим фанатам та офіційному спонсору - ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за велику підтримку та розвиток ФК"Росава".