ПОДАРУНОК ДЛЯ ЛИСТОНОШ

Дата: 24.04.2019 22:01

Часто відділення зв’язку – це власне і пошта, і банк, і роздрібний магазин, адже в селах люди отримують пенсії саме від листонош, і селяни вже давно до цього звикли. Також листоноші розносять та розвозять селом, в залежності від габаритів, посилки, передплачені видання, грошові перекази та різні товари, щоб заробити хоч якийсь бонус до свого невеличкого окладу. Надійним помічником у такій не легкій справі в кожної з листонош, є їхні залізні коні на педалях, які не витримують такого навантаження та часто виходять із строю. Тож щоб якось допомогти їм у цій ситуації Ірина Ванникова – громадський діяч, завітала до Степанецького поштового відділення та подарувала сертифікат на 3000 грн. на придбання запчастин до велосипедів. Для працівників відділення це було приємним сюрпризом.