ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ

Дата: 13.05.2019 13:28

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (далі Положення) повторно з заявою та декларацією у травні мають звернутися:

• орендарі житла;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;
  • домогосподарства, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
  • якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Для призначення житлової субсидії на неопалювальний період громадянам, які отримували житлову субсидію у попередньому сезоні, крім  визначених осіб, необхідно терміново надати довідки про склад сім’ї станом на 01.05.2019.

Також просимо надати папір формату А4 для друку повідомлень про призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Заяви з необхідними документами для призначення всіх видів державних допомог, субсидій та пільг приймаються уповноваженими особами, що визначені виконавчими органами ради об'єднаної територіальної громади, та передаються до управління з повним пакетом документів за встановленими формами для їх призначення.