Результати ІІІ-го туру чемпіонату Черкаської області з футболу

Дата: 20.05.2019 10:41

18 травня на стадіоні «Маракана» с. Степанці відбувся ІІІ тур Чемпіонату Черкаської області з футболу серед команд вищої ліги, в якому зустрічалися команди ФК «Росава»  с. Степанці та «Альтаїр» м.Драбів.

Гра з таким суперником видалася досить складною для господарів поля. Захист ( Вовк, Болюк, Никитенко), дискваліфікований на 3 матчі , головний голкіпер на 1 матч, тому позицію захисту створювали гравці нападу.

1й тайм: боротьба пройшла на рівних силах. По закінченню тайму, рахунок - 0:0.

У 2й таймі гості реалізували штрафний удар та зуміли провести дві результативні атаки . Рахунок 0:3 на користь команди «Альтаїр».

Арбітри: М.Білорус (Городище), С.Цибулько, І.Баранов ( Канів).

Делегат-інспектор: Г.Фощій (Черкаси).

«Росава» склад команди:

Н.Соколовський, В.Бовшик, Р.Морозов, В.Малимон, А.Матвієнко, І.Франчук (В.Франчук, 46), О.Конюша (Д.Чорноіван, 83), М.Головко, В.Пархоменко (Д.Катрюк, 59), В.Валашенко (Н.Осика, 78), О.Панічев.

«Альтаїр» склад команди:

Я.Магльований, В.Александров, В.Олефір, В.Вдовика (Б.Ветушко, 67), Я.Халілов(В.Ординський, 29), Ю.Дмитренко, В.Саркісян (Д.Черниш, 71),О.Бичков, Д.Бреус, С.Біда (В.Аджубей, 80), А.Манасян (Д.Ширай, 46).

Дякуємо вболівальникам та постійному спонсору команди - ПрАТ "Миронівська птахофабрика" за підтримку.