ДОБРОТА ВРЯТУЄ СВІТ

Дата: 21.05.2019 16:22

Шановні жителі Степанецької ОТГ, нещодавно в с. Степанці трапилась трагедія- згорів житловий будинок, в якому мешкала Кисиленко Любов Олександрівна з двома неповнолітніми дітьми. Всі, мабуть, знають, як не просто на сьогоднішній день залишитися із дітьми без житла і нажитого майна. Але люди нашої громади не залишилися осторонь цієї проблеми та відразу відгукнулися на таку звістку. Допомагали хто як міг: і одягом, і коштами, і продуктами харчування. Тож Любов Олександрівна хоче від щирого серця подякувати всім, хто допоміг їй у таку скрутну хвилину, а саме: Виконавчому комітету Степанецької сільської ради, сільському голові Олександру  Івановичу Яременку, родичам, сусідам, учням та вчителям Степанецького ліцею, підприємцям та фермерам. Добро і любов до свого ближнього завжди були і залишаються в тренді. Тож не забуваймо ділитися ними, адже вони завжди повертаються сторицею!