У МАРТИНІВЦІ ЮВІЛЕЙ

Дата: 24.05.2019 14:26

24 травня свій вісімдесятий ювілейний день народження відсвяткувала педагог з багаторічним стажем, жителька Мартинівського старостинського округу - Лебідь Надія Семенівна. Народилася ювілярка у с. Червоний кут, що на Жашківщині. Закінчила школу в селі Буках. Після школи пішла працювати на Березинський цукровий завод. Потім вступила до Уманського педагогічного інституту за спеціальністю вчитель молодших класів. Згодом переїхала у Тернопільську область разом з чоловіком. В 1989 році переїхала на Черкащину в с. Мартинівку, де Надія Семенівна пропрацювала в Мартинівській середній школі до виходу на заслужений відпочинок. Ювілярка має доньку, онучку та правнучку. Надія Семенівна гостинно зустріла представників Степанецької ОТГ, які прийшли її привітати.

Вона подякувала за приємний візит, подарунок та щирі слова привітання.