У СТЕПАНЕЦЬКІЙ ОТГ ВІДБУВСЯ І ОГЛЯД-КОНКУРС ТВОРЧИХ КОЛЕКТИВІВ

Дата: 27.05.2019 19:57
Кількість переглядів: 593

25 травня в приміщенні Беркозівського будинку культури відбувся І огляд-конкурс творчих колективів Степанецької ОТГ.

Завданнями огляду-конкурсу є: демонстрація творчих досягнень художньої самодіяльності, підвищення ідейно-художнього рівня самодіяльного мистецтва, збагачення репертуару творами драматургії, музики, хореографії тощо; виховання високих моральних якостей засобами мистецтва; підвищення виконавської майстерності учасників художньої самодіяльності; подальший розвиток жанрового розмаїття художніх програм.

Свої таланти представляли глядачам аматорські колективи: Беркозівського будинку культури, Дарівського сільського клубу, БК с-ща Степанецьке, Горобіївського старостинського округу, Малоржавецького сільського клубу, Павлівського сільського клубу, Копіюватського будинку культури, Степанецького будинку культури.

Оцінювати місцеві таланти було довірено компетентному журі в складі: Прошак Олександра Вікторівна – голова комісії, Дорошенко Тетяна Миколаївна, Бабич Юлія Михайлівна, Козак Людмила Миколаївна.

Цікаві та змістовні програми підготували творчі колективи закладів культури сіл громади, продемонструвавши кращі творчі доробки в різних жанрах, а саме: вокального, інструментального, драматичного і хореографічного мистецтва.

Багато аплодисментів випало на долю учасників художньої самодіяльності цього дня. Адже в концертній програмі були номери, які не залишили байдужими нікого: задушевно прозвучали ліричні українські пісні,потішив глядачів юнацький запал танцювальних колективів, гостре слівце гумористів спонукало вибухати сміхом глядацький зал не один раз.

В рамках огляду відбулася виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Оригінальність різнобарвних експонатів викликало захоплення та приємні емоції  відвідувачів  виставки.

Всі, хто був присутній на заході, були вдячні організаторам за подаровані чудові миті єднання з музикою, з прекрасним. Бо поки живе українська народна пісня, музика, доти живе й Україна, тому, що музика лікує, возвеличує, збагачує духовно. Захід відбувся на високому організаційному рівні. На святі панувала доброзичлива та творча атмосфера.

Оголосити підсумки конкурсу, нагородити переможців та провести заключний гала-концерт планується 23 серпня під час святкування 28-ї річниці незалежності України.