«Чарівниця» із Попівки відстоювала честь Степанецької ОТГ на «Білозір‘я-Фольк-Фест»!

Дата: 28.05.2019 10:02

В Білозірській ОТГ 25-26 травня 2019 р. відбувся пісенний фестиваль «Білозір‘я-Фольк-Фест», який зібрав34 громади та 49 колективів-учасників з усієї Черкащини! Це перший на Черкащині фестиваль-конкурс української народної та фольклорно-автентичної пісні серед об’єднаних територіальних громад області.

Пісенний фестиваль проходив в таких номінаціях:

Місцевий пісенний фольклор

Фольклорно-обрядові дійства

Українська народна пісня

В перший день фестивалю-конкурсу «Білозір‘я-Фольк-Фест» взяли участь понад 200 учасників фольклорних колективів Черкащини.Урочистою ходою, презентуючи себе, колективи пройшли до Центру культури та дозвілля, де їх привітали почесні гості свята: Валентина Коваленко - депутат Черкаської обласної ради, Олексій Собко - голова Черкаської районної ради та голова громади - Володимир Міцук. Після урочистостей,розпочалася конкурсна програма заходу. Колективи-учасники представили на розсуд журі свої творчі пісенні виступи. Досить непросто було визначити переможців, та все ж, журі віддало перевагу кращим виконавцям фольклорно-автентичного співу в номінації «Місцевий пісенний фольклор».

Святковою ходою учасників конкурсу та творчим представленням колективів розпочавсядругий день фестивалю «Білозір’я-Фольк-Фест», в якому взяли участь 20 громад та 29 народних та аматорських колективів!!!

Відстоювати честь Степанецької ОТГ прибули учасники художньої самодіяльності Попівського старостинського округу – колектив с. Попівка «Чарівниця», які достойно представили нашу громаду прекрасним репертуаром.

«Білозір’я-Фольк-Фест» пройшов у святковій та феєричній атмосфері,яка налаштувала учасників на творчі покази, залишила позитивні враження від виступів, зустрічей, спілкування та обміну досвідом з колегами...