Результати 4-го туру чемпіонату Черкаської області серед команд вищої ліги

Дата: 28.05.2019 14:37
Кількість переглядів: 396

Фото без опису

25 травня в м.Умань на Центральному  стадіоні відбувся  Черговий матч чемпіонату Черкаської області з футболу  серед команд вищої ліги в якому зустрічалися  «УТК»  м. Умань та  ФК «Росава» с. Степанці.

Перед початком матчу, всі не байдужі долучилися до благодійної акції по збору коштів для порятунку 12-річного уманчанина Дениса Терещука.

Арбітри: Залозний В. (Городище), шульга С. (Камянка), Погорілий М. (Камянка). Інспектор: Смаглій В. (Черкаси)

«УТК»: Єрошов (88, Щербина), Дудник, Подколзін, Яловенко (88, Трегубов), Троян, Горобець, Ібрахім (81, Любченко), Рудь (85, О.Казанюк), Король (60, Раковський), Потапов (77, Лут), Лебедєв (67, Коломієць).

«Росава»: Соколовський, Бовшик, Морозов, Матвієнко, Малимон, Франчук І. (84, Чорноіван), Конюша, Головко, Франчук В. (55, Панічев), Пархоменко (83, Осика), Катрюк (66, Волошенко).

Троє гравців «Росави» знову  пропускали черговий матч через дискваліфікацію, що в черговий раз призвело до перетасовки амплуа на полі.

ФК «Росава»,  цього року позбавила можливості «УТК» відстояти кубок області, це не аби як мотивувало господарів поля до перемоги.  І вже на 4 хвилині Їм вдалося забити швидкого м’яча – юний Владислав Лебедєв влучно пробив з лівого кута карного майданчика 1:0.

На  18  хвилині вихід сам на сам мав знову Лебедєв, але голкіпер Росави, Соколовський,  виявився вправнішим.

На 22-й хвилині суддя не зафіксував  11-метрового в епізоді, коли центральний захисник господарів Яловенко жорстко виніс м’яча, зігравши в ногу з Бовшиком.

Ще дві атаки від господарів завершилися м’ячем у воротах гостей( Король (42), Горобець (69)).

На 56-й хвилині лише вправність  Єрошова врятувала «УТК» після удару Панічева головою.

Атака на 85 хвилині закінчилася авто голом гостей.

Результат по закінченню матчу 4:0 на користь господарів

Попередження:Лебедєв (33), Франчук І. (43), Король (48), Ібрахім (80)

Наступний матч «Росава» проведе вдома, 2 червня о 16:00 годині  проти «Олімп» Кам’янка.

ФК «Росава» вдячна своїм вболівальникам та постійним спонсорам команди – ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Фото взяті із офіційного сайту «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенко».