ФК «Росава» із Степанців здобув вольову перемогу

Дата: 04.06.2019 11:57
Кількість переглядів: 671

Фото без опису

У суботу, 01 червня 2019 відбувся Чемпіонат Черкащини з футболу серед команд вищої ліги: ФК «Росава» (Степанці) - ФК «Олімп» (Кам'янка), який закінчився із рахунком - 4:3(1:2).

Голи: Конюша '14, '62 (пен.), Волошенко '77, Катрюк '81 - Підвисіцький '2, '79, Лобода '41.

На 12 хв. Оганесов не реалізував пенальті.

Перший тайм потужно розпочали кам'янчани, на 2-й хвилині Підвисіцький замкнув простріл - 0:1. За дві хвилини Клименко пробивав метрів з 11-ти, вище воріт. На 12-й хвилині Лобода подає кутовий, Клименко пробиває головою - штанга, Юрій Кривенко добиває головою, поруч зі стійкою. Минає хвилина, Степанова збивають у штрафній, пенальті. Оганесов б'є, поперечка. Ще минає хвилина, Конюша красиво перекидає стінку зі штрафного удару метрів з двадцяти - 1:1. На 41-й хвилині Лобода здійснює слаломний забіг з центра поля, обводячи двох гравців, вихід сам на сам, удар в правий нижній кут воріт - 1:2. В другому таймі м'яч більше контролювала "Росава", кам'янчани грали на контратаках. Могли забивати Підвисіцький, Оганесов та Роман Кривенко, але забракло влучності. На 64-й хвилині Волошенко з льоту пробиває із-за меж штрафного майданчика в правий нижній кут воріт - 2:2. 77-а хвилина суддя Березняк призначає пенальті в ворота "Олімпа". Конюша пробиває, Іщенко дістає м'яч, але м'яч підступно закочується в ворота - 3:2. За дві хвилини Підвисіцький тікає від захисника переграє воротаря, удар - 3:3. 81-а хвилина, кам'янчани пускають контратаку, простіл Конюши, Катрюк вдало замикає з кількох метрів - 4:3. На останній хвилині Оганесов потужно пробивав з лінії воротарської, голкіпер господарів на висоті.

В підсумку чудова гра, безліч голів та вольова перемога "Росави". Переможці гри вдячні своєму постійному спонсору – ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та своїм відданім вболівальникам.

Джерело: сторінка ФК «Олімп» у Фейсбуці

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису