Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Степанецькій ОТГ

Дата: 05.06.2019 15:52

Щорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято - Міжнародний день захисту дітей. Вже стало доброю традицією і у Степанецькій ОТГ щорічно відзначати це прекрасне свято.  Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Адже саме в дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Цього дня по всій громаді лунали веселі пісні, щирий сміх дітей та проходили цікаві конкурси.

Не обійшли увагою і діток-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території громади в сім’ях опікунів, піклувальників та дитячому будинку сімейного типу. За кошти виконкому Степанецької сільської ради було закуплено солодкі подарунки та представниками відділу надання соціальних послуг та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ вручено цим діткам.

Потрібно пам'ятати, що День захисту дітей — це не просто веселе свято для самих діток, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленою справою.