У ПОЛСТВИНІ ЗНОВУ ПРОЙШОВ «ТРАКТОРФЕСТ»

Дата: 19.06.2019 14:39

14 червня у селі Полствин, яке входить до складу Степанецької ОТГ відбулося свято тракторних перегонів «Тракторфест» від «Урожаю», що входить до Групи МХП. Директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік наголосив на тому, що такий захід вже проводиться восьмий рік поспіль і присвячений закінченню весняно-польової компанії. Це свято – яскравий приклад  єднання простих людей і великого бізнесу.

Програма свята була дуже цікава, насичена та видовищна! Ведучими свята був дует «Загорецька Людмила Степанівна». Були також запрошені і відомі зірки: Вікторія Ягич – з Ватутіного Звенигородського району – зірка «Голосу країни», і відома співачка - Ольга Полякова.

Багато людей приїхали на  це свято не лише з різних куточків України, а й з-за кордону. Обрали с. Полствин місцем проведення фестивалю вже вдруге не випадково - через мальовничу природу, яка припала організаторам до смаку.

На фестивалі побував голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець. Він нагадав, що Черкащина цьогоріч дала країні понад 4 мільйони тон зернових, а це і соняшник, і соя, й інші культури.

Почалося все виступом дитячого акробатичного колективу «Весела дітвора» з села Бабани Уманського району, потім пройшли серйозні фінальні заїзди. Напередодні, з-поміж всіх охочих трактористів обрали кращих під час кваліфікаційних заїздів. А вже в п’ятницю змагалися кращі з кращих. По двох трасах у швидкості змагались спершу на тракторах МТЗ, а тоді на Фендтах. Конфігурація траси – 550 метрів, 3 перешкоди, 9 поворотів. Змагалися як чоловіки, так і жінки. Окрім того, їздили на мотоблоках, а також змагалися в забігах у костюмах кукурудзи, що було особливо видовищно.

Що ж до техніки, то всі ці трактори не просто якісь сувенірні, це та техніка, що працює на полях.

У змагання Фендт проти МТЗ перемогла нічия і по 5 тисяч гривень отримали трактористи на Фендті – Анатолій Чупилко і на МТЗ Багач Іван.

У класі тракторів МТЗ перше місце виборов той-таки Багач Іван і отримав 20 тисяч гривень.

У класі тракторів Фендт перше місце зайняв Анатолій Чупилко  і отримав також 20 тисяч.

У змаганнях на мотоблоках перше місце зайняв Прошак Сергій.

Першою в тракторних змаганнях серед жінок стала Василенко Лідія

А от першим серед кукурудзяних перегонів став Меркулов Віталій.

Багатьох присутніх наповнювало відчуття гордості через те, що саме тут в Черкащині, на території Степанецької ОТГ проходить такий масштабний фестиваль. Переможці отримують достойні подарунки. Приємно бачити молодь, яка саме на таких змаганнях визначиться з вибором майбутньої професії.