Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

Дата: 20.06.2019 09:03
Кількість переглядів: 31

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо, Вас,  що наше підприємство в період з 19.06. 2019 року по 28. 06. 2019 року  на  полях ,  що розташовані на території Литвинецької, Яблунівської, Степанецької, с/р  проводитиме діяльність із застосування Брейк, Віволт, Кораген, Скаба на посівах кукурудзи, із застосуванням Аканто плюс, Брейк, Віволт, Скаба, на посівах сої, із застосуванням Амістар, Піктор, Квантум Бор Актив на посівах соняшнику. Обробіток буде проводитись лише у вечірній та ранеовий час.

В разі наявності зареєстрованих на території сільради суб’єктів бджільництва, просимо повідомити їх про небезпеку для бджіл у вказаний вище період та необхідність вивезення пасік в безпечне місце.