ЗІГРІТІ ДОБРОТОЮ ЛІТА

Дата: 26.06.2019 11:00

25 червня цього року святкував своє 80-річчя Шамський Іван Панасович, житель села Попівка, який народився і виріс у цьому затишному селі. Свою трудову діяльність присвятив роботі в місцевому колгоспі.

Доля розпорядилася так, що Іван Панасович не зустрів своєї половинки, не звив сімейне гніздечко і, нажаль, залишився один. Але його поважні літа зігріває своєю турботою Тамара Василівна Понцір – соціальний працівник, яка піклується про ювіляра, провідує його, допомагає по господарству, приносить продукти харчування та інше. Але головне для цього чоловіка – її чуйне серце, добре слово, щира посмішка та проста людська небайдужість. Він ласкаво називає її «моя Танюша», чому  Танюша – не зрозуміло, мабуть так він відчуває її ім’я.

В селі про іменинника відгукуються як про доброго, тихого та скромного чоловіка. Привітати Івана Панасовича завітали в цей день Ніна Іванівна Савчук – в.о. старости Попівського старостинського округу та його дорога «Танюша». Від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка побажали імениннику довгих років життя, здоров’я, подарували красиві квіти та теплий подарунок на згадку.