СКАЖИ НАРКОТИКАМ «НІ!»

Дата: 26.06.2019 11:49

26 червня — це Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Історія боротьби з наркотиками в світі нараховує близько ста років. У лютому 1909 року відбулося засідання Шанхайської опіумної комісії у складі 13 країн. Міжнародне співтовариство намагалося знайти методи обмеження ввезення наркотичних засобів із азіатських країн. Але навіть через століття людство далеко від вирішення цієї глобальної проблеми.

Цей день відзначають з 1987 року. Тоді 26 червня Генасамблея ООН затвердила рішення про заснування свята. Ця подія символізує єдність країн у досягненні мети щодо створення суспільства, вільного від наркотиків.

З кожним роком цивілізовані країни все більше страждають від ввезення наркотиків із неблагополучних держав. Боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів — один із основних напрямків правової діяльності міжнародних організацій.