ЮВІЛЯРКА - ЗАСЛУЖЕНА ТРУДІВНИЦЯ

Дата: 08.07.2019 11:16
Кількість переглядів: 306

6 липня 2019 року Канівець Марія Кирилівна -  корінна жителька села Степанці  відсвяткувала свою ювілейну дату  - їй виповнилося 85 років. Ювілярка народилася і виросла  в рідному селі. Вся трудова діяльність Марії Кирилівни пов’язана з роботою у колгоспі, багато років працювала дояркою, аж до виходу на заслужений відпочинок, за свій почесний труд має високу нагороду – орден Трудового Червоного Прапора. З поважною датою ювілярку привітали від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка та від себе особисто, секретар Степанецької сільської ради Наталія Миколаївна Вовчинська та начальник відділу ЖКГ Петро Васильович Добровольський. Іменинниці від щирого серця побажали міцного здоров’я, мирного неба та подарували теплий подарунок на згадку.