УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 09.07.2019 13:06

15-16 липня 2019 року у місті Черкаси, в будинку культури ім. Кулика по вул.. Благовісна 170, буде проведено унікальний дводенний тренінг, на тему: «Якісна комунікація як запорука успіху соціальної адаптації ветеранів до умов мирного життя». Спікер – ветеран війни у В’єтнамі, психотерапевт, тренер Р. Френк П’юселік.

Бійці, повертаючись з ООС, несуть війну додому. В цьому бачить загрозу катастрофічного сценарію для України психолог зі світовим іменем, один із розробників програми реабілітації військових, що її на цей час використовують в армії США, Роберт Френк П’юселік. Спецпризначенець армії США під час війни у В’єтнамі. Один із засновників напрямку нейролінгвістичного програмування (НЛП) та розробник системи реабілітації ветеранів військових конфліктів. З 1998 року – постійний консультант Корпусу миру. Коуч та тренер для військових із подолання посттравматичного синдрому (ПТСР).  Автор  книги «Війни реальності» - про «невидимі війни» в душі людини.

Запрошуються ветерани АТО, члени їх родин та фахівці, які надають послуги даній категорії населення, взяти участь у даному заході. Вхід безкоштовний.

Початок роботи з 9:00 по 18:00.