ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СТЕПАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 02.08.2019 11:19

31 липня 2019 року під час чергового засідання виконавчого комітету Степанецької сільської ради ОТГ, яке відбулося в адмінприміщенні Мартинівського старостинського округу під головуванням сільського голови Олександра Яременка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили тринадцять питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності громади: про підготовку установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року, про постановку на квартирний облік громадян, про стан роботи розгляду звернень громадян за І півріччя 2019 року, про встановлення тарифу на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) в населених пунктах громади для всіх категорій споживачів тощо.

На засіданні  були присутні 23 члени виконавчого комітету. Відповідно до порядку денного виконкому засідання розпочалося із звіту начальника відділу освіти, молоді та спорту Тетяни Дорошенко та директора КЗ «Центр культури та дозвілля Степанецької ОТГ» Юлії Мітакі про готовність закладів освіти та культури до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 навчального року. У своїх виступах доповідачі зазначили, що всі заклади закінчують підготовку до опалювального сезону: на завершальному етапі процедури закупівлі палива та ремонтних робіт.

Підсумком засідання виконкому стало затвердження Плану комплексних заходів з підготовки об’єктів комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року на території населених пунктів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, прийняття середньодобових та середньорічних норм утворення твердих побутових відходів, встановлено тариф на вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) в населених пунктах громади для всіх категорій споживачів та прийнято рішення про безоплатне забезпечення твердим паливом соціально незахищених жителів громади із Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Канівського району.