Золоте весілля у Мартинівці.

Дата: 03.08.2019 14:42

2 серпня 2019 року  святкують своє  золоте  весілля  жителі села  Мартинівка  - Маляр Марія  Володимирівна та  Микола  Семенович, які  одружилися  саме  в Мартинівській  сільській раді. Микола  Семенович  все  своє  життя  працював  водієм  в місцевому  колгоспі, Марія  Володимирівна працювала  спочатку обліковцем,  а згодом  бухгалтером  також  в місцевому  колгоспі  ім. Кірова. Сім’я  Маляр  має  двох  доньок  та сина, п’ятеро  онуків.

Дожити до золотого весілля випадає тільки обраним, і велике Провидіння не дарма обрало на цю роль винуватців свята, золотих ювілярів! Запитаємо себе: коли люди доживають до золотого весілля? У тому випадку, коли у них золоте серце і золотий розум. Ці якості і визначили їх обраність. Від усієї душі всі рідні і близькі вітали цю пару їх з ювілеєм! Бажали, щоб  Господь подарував їм здоров'я на багато років і щасливого життя в оточенні дітей, онуків і правнуків. Золоте весілля – свято сімейне, а тому хочеться побажати цій парі, щоб таким же складом вся родина святкувала золоту річницю і їхніх дітей. Нехай кожен новий день приносить їм безліч хороших емоцій, нехай з щасливих обличчь ніколи не зникають посмішки! Зі святом, любі ювіляри.    50 разів Вам гірко!