А В ГОРОБІЇВЦІ ПІСНЯ ПЛИВЛА – ТО ГУЛЯЛИ ДЕНЬ СЕЛА!

Дата: 20.08.2019 06:44

17 серпня в селі Горобіївка відбулося масштабне свято “День села”. Насичена святкова програма зібрала велику кількість мешканців та гостей громади. З цієї нагоди численну громаду, що зібралася, привітали: сільський голова Олександр Яременко та в. о. старости Світлана Святун.

Гарну концерту програму підготували місцевий аматорський колектив «Горлиця» разом зі своїми маленькими помічниками-артистами. Жителів села було відзначено у різноманітних номінаціях. В.о. старости Світлана Святун вручила подарунки найстаршим і наймолодшим жителям, тим, хто прожив разом у шлюбі багато років і вже давно відсвяткували своє золоте весілля, і тим, у кого лелека був частим гостем на подвір’ї та приніс багато діток, і найкращих господинь, і найдосвідченіших працівників.

Свято продовжувалося смачною кашею з м’ясом, веселою дискотекою до пізньої ночі. Усі жителі округу та гості заходу отримали безліч позитивних емоцій, чудовий настрій та масу незабутніх вражень.