ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПРОВЕЛИ У КАНІВСЬКОМУ ЦПМСД

Дата: 24.08.2019 07:10

20 серпня цього року у Канівському центрі первинної медико-санітарної допомоги відбувся день «відкритих» дверей для місцевої влади та голів ОТГ, серед яких були і представники Степанецької громади.

Для гостей закладу підготували презентацію про основні напрямки роботи Канівського центру, роль проекту #USAID «Підтримка реформи охорони здоров'я» в подальшому розвитку нашого Центру та був презентований план спроможної мережі.

Загалом зустріч пройшла продуктивно, під час заходу були підняті нагальні проблеми та обговорені шляхи їх вирішення.

Також , керівництво КЦ ПМСД наголосило, що вони повністю відкриті для пересічних громадян, тому всі пропозиції та скарги від всіх пацієнтів будуть розглядатися . Тож , в кого є які питання, мають змогу писати повідомлення та звертатися до них через інтернет ,  офіційний сайт та фейсбук.

Аналіз діяльності КНП "Канівський ЦПМСД": досягнення, проблеми, плани.

Аналіз діяльності КНП "Канівський ЦПМСД" формування мережі