У Мартинівському старостинському окрузі відзначили День Прапора та 28-му річницю Незалежності України

Дата: 28.08.2019 15:30

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять вісім років тому.

24 серпня, за ініціативи в.о. старости Мартинівського старостинського округу Буслі Алли Василівни, під час відзначення Дня Незалежності України, відбулася конкурсно–розважальна програма для дітей, влаштована працівниками культури. Після її закінчення всі присутні могли відпочити на святковій дискотеці.