Із Днем знань!

Дата: 01.09.2019 07:45

Ось і завершилася літня пора. Разом із ошатними бантами та вишиванками приходить осінь. Її перший день традиційно пов'язують із Днем знань. Шкільний рік для всіх повинен стати творчим, цікавим та продуктивним.  Хочеться побажати, щоб школа для кожної дитини стала другою домівкою і другою сім'єю. Знайте, що наші вчителі завжди підтримають та допоможуть своїм учням.  Кожна дитина індивідуальна і талановита по-своєму. І наше завдання - побачити в кожному талант і допомогти розкрити його. Давайте разом будемо прокладати стежку цікавих знань. Допомагати дітям, щоб вони прагнули до знань і розкривали свої нові таланти. Бажаємо вам дивовижних відкриттів і звершень! Вірте у себе, у свої сили! Яскравих всім емоцій, легкого і насиченого цікавими подіями навчального року!