Степанецька громада - безпечна громада

Дата: 10.09.2019 11:44

Забезпечення громадської безпеки, як стану захищеності інтересів людини, суспільства й держави є одним із завдань органів місцевого самоврядування, що випливають із аспектів децентралізації влади. Степанецька ОТГ має на меті підтримати  формування сталих зв’язків , що сприяють впровадженню підзвітності поліції, залучення  громади до виявлення та вирішення проблем безпеки у громаді.

Відділом економіки та інвестицій Степанецької ОТГ Черкаської області, в рамках  конкурсу мікрогрантів «Добробут Громад», що реалізується БО «БФ «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ»,  за фінансової підтримки

ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», розроблено та подано на оцінювання проект «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність», який позитивно оцінений конкурсною комісією та прийнято рішення про його фінансування.

Проект передбачає обладнання системами відеоспостереження  населених пунктів Степанецької ОТГ, що в свою чергу вплине на зниження числа дорожніх пригод, кримінальних злочинів та надзвичайних ситуацій і дасть можливість  сформувати єдину систему упередження та профілактики правопорушень.