Не словом, а ділом!

Дата: 10.09.2019 13:46

8 вересня в с.Руська Поляна відбулися обласні змагання серед команд сільських та селищних ОТГ, в яких взяли участь 12 з 57 об’єднаних територіальних громад області.

Степанецьку громаду представляли: Гарбуз Ольга Григорівна, Семенова Віолетта, Олександр Іванович Яременко (дартс), Панченко Павло (гирьовий спорт у ваговій категорії до 78 кг), Яременко Станіслав Іванович (гирьовий спорт у ваговій категорії більше 78 кг), Доля Олексій та Головко Ольга Вікторівна (шашки), Яременко Олександр та Богдан Римма (теніс), Бовшик Вадим, Чорноіван Дмитро, Яременко Євгеній, Сорокін Олексій, Мірошніков Ренат та голкіпер ЯременкоОлександр Іванович (футзал).

За результатами змагань наші учасники зайняли 5 командне місце. Призерами стали:

Команда з футзалу – 2 місце,

Головко Ольга Вікторівна – 3 місце шашки.

Степанецька громада дякує всім, хто відстоював честь громади, як говориться,  не словом,  а ділом.