ЮВІЛЕЙ ІЗ ВИШИВКИ Й ПІСЕНЬ

Дата: 13.09.2019 09:11

12 вересня цього року свій 90-й День Народження відсвяткувала Олександра Юхимівна Чикирис, уродженка села Степанці. Це хороша, світла людина, мама двох дітей, бабуся трьох онуків та прабабуся для п’яти правнуків. Іменинниця народилася у не легкі часи, бачила і голод, і війну, вона має статус учасника війни, має медалі.  Свою трудову діяльність Олександра Юхимівна пов’язала із місцевим колгоспом – працювала різноробочою, в ланці. Обробляла рідну землю і руками, і сльозами, і піснями, тому що була сповнена молодечої енергії та ентузіазму, завжди проявляла себе, як ініціатор в сільських культурно-розважальних заходах, організовувала серед свого жіночого колективу виступи для односельців.  А ще Олександра Юхимівна дуже гарно вишивала, в її сімейній колекції безліч картин, рушників та різних вишиванок.Тож, і в свої 90, ювілярка ще не здається рокам, проживає тепер у своєї доньки Людмили Іванівни Польової в місті Канів, радіє кожному прожитому дню, бо вони в такому віці дуже цінні.

Олександру Юхимівну від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка щиро  привітала представник виконавчого комітету та секретар Степанецької сільської ради Наталія Миколаївна Вовчинська  і передала іменинниці через доньку  подарунок на згадку.