В ПАВЛІВЦІ ЮВІЛЕЙ В ХОРОШОЇ ЛЮДИНИ

Дата: 17.09.2019 11:05

14 вересня відсвяткувала 80-річчя з дня народження місцева жителька села Павлівки - Шилифіст Лідія Василівна. Ця добра та чуйна жінка все своє  життя пропрацювала фельдшером у місцевому ФАПі, за цю добросовісну роботу місцеві   жителі з вдячністю згадують її і до сьогодні. Виховала двох дітей, має двох внуків та двох правнуків. Привітали ювілярку в такий день представники Степанецької ОТГ: в.о. старости Павлівського старостинського округу Леонід Миколайович Дука  та депутат Степанецької сільської ради Валентина Іванівна Балинська. Вони побажали іменинниці міцного здоров’я, щастя та від імені сільського голови Степанецької ОТГ Олександра Івановича Яременка подарували ювілярці гарні квіти та чудовий подарунок на згадку.