День села - свято, яке запам'ятається надовго

Дата: 17.09.2019 16:09

14 вересня День села святкували жителі Степанець, «столиці» Степанецької об’єднаної територіальної громади.

З нагоди свята мешканців села привітав сільський голова Олександр Яременко. Із подарунками та теплими словами до громади звернулись гості заходу - представник  компанії МХП Віталій Адамчук, директор філії «ТОВ НВФ «Урожай» Володимир Братаніч, заступник директора БО «Благодійний фонд «Урожай громаді» Микола Єфремцев та директор Канівського вищого професійного училища Олена Волощенко.

За активну громадянську позицію та визначний особистий внесок у розвиток громади Олександр Яременко відзначив грамотами та подарунками найактивніших жителів громади.

Не забули організатори заходу і про найменших відвідувачів – для них провели різні майстер класи: ліплення із солоного тіста, малювання, лего-конструювання, гра Бейблейд, плетіння кіс тощо. Діти залюбки бавилися та розважалися на надувних гірках та батутах.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові вокальні, танцювальні та гумористичні концертні номери у виконанні місцевих талантів.

Продовжилось святкування народними гуляннями та дискотекою. На думку господарів і гостей, свято села вдалося. Воно виконало свою основну місію − об’єднало людей, і ще довго зігріватиме всіх приємними спогадами.