ПАРК СІМЕЙНОГО ДОЗВІЛЛЯ «АРТ-ПРОСТІР» ВІДКРИЛИ НА СВЯТО ДНЯ СЕЛА МАРТИНІВКИ

Дата: 17.09.2019 16:32

14 вересня 2019 року в с. Мартинівка відсвяткували День села. З вітальним словом виступили сільський голова Олександр Яременко, в. о. старости Мартинівського старостинського округу Алла Бусля, заступник директора БО «Благодійний фонд «Урожай – Громаді» Микола Єфремцев, регіональний директор «Заповіт Шевченка» Володимир Братаніч, голова ветеранської організації Віктор Прокопов, які побажали жителям процвітання, а кожній родині - щастя, достатку, злагоди та добробуту.

Розпочалося свято з урочистого відкриття сцени парку сімейного дозвілля «АРТ - простір», реалізованого в рамках програми «Майстерня сільських ініціатив» за підтримки БО «Благодійний фонд «Урожай –Громаді».

По завершенню офіційної частини заходу всіх очікував святковий концерт. Місцеві творчі колективи розважали людей піснями й танцями. Вручили подарунки і найстаршим, і найменшим, іменинникам, багатодітним матерям, родинам, що відсвяткували золоте та срібне весілля, активним жителям села.

Усі мешканці с. Мартинівка та гості заходу отримали безліч позитивних вражень.